Kosmetický salon Afrodita

Prodlužování řas

Metoda Magic Lashes

Specializujeme se na permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu.

Ceník Magic Lashes
1.aplikace MagicLashes 1200,-
Doplnění MagicLashes 600,-

Péče o prodloužené řasy

1. Posouvání a doplňování řas

Když odrůstá vlastní řasa, odrůstá s ní i řasa nalepená a tak se postupně posouvá. Řasa tak vypadá nepřirozeně, a proto se musí po cca 3 – 5 týdnech posunout, popř. zcela nahradit novou řasou. Je běžné, že syntetická řasa vypadává společně s vlastní řasou. Vlastní řasy totiž rostou, vypadávají a obnovují se stejně jako vlasy. Není tedy třeba se děsit, pokud řasy budou samovolně odpadávat s vlastními řasami. Jedná se o přirozený jev. Tato řasa se obnoví a znovu se na ni nalepí řasa syntetická. Pozornost je nutná v případě, kdy řasa umělá odpadne bez řasy vlastní.

2. Alergická reakce

Může se po prodloužení řas vyskytnout krátkodobá alergická reakce v podobě svědění víček. Pravděpodobně se jedná o alergii na lepidlo, které se používá při prodlužování řas. Při dalším doplnění řas doporučujeme upozornit kosmetičku na možnost citlivé reakce.

3. Mechanické odstranění

Pokud z nějakého důvodu chcete prodloužené řasy odstranit dříve, než vám samovolně odpadnou, budete potřebovat speciální odstraňovací roztok, tzv. remover.  Doporučujeme nechat odstranění na specialistovi. Odstranění trvá cca 10min a nepoškodí Vaše řasy.

4. Stav po odstranění

Po odstranění prodloužených řas se vlastní řasy mohou zdát kratší, oslabené. Je možné, že při odstraňování umělých řas vypadly díky nešetrné manipulaci i vlastní řasy. Je třeba si uvědomit, že s nošením umělých řas si jejich majitel zvykne na husté, výrazné a dlouhé řasy. Po jejich odstranění můžete mít pocit ztráty řas, ale do 2 měsíců vlastní řasy dorostou, zesílí a tím i zhoustnou.

5. Líčení

Líčit se můžete dle svých zvyklostí. Omezení je pouze u použití krémů a řasenek. Doporučujeme nenanášet na řasy žádné krémy a nepoužívat voděodolnou řasenku. Řasenku používejte u horních řas pouze na konečky, nikoliv po celé délce. Na spodní řasy můžete aplikovat řasenku po celé délce. Také máte možnost zakoupit speciální řasenku na prodloužené řasy, kterou můžete aplikovat bez omezení po celé délce prodloužených řas.

6. Odličování

Na prodloužené řasy se nedoporučuje používat kosmetiku s mastnou složkou, oleje rozpouští spoje řas a řasy poté odpadávají. K odličování je proto vhodné používat speciální vlhčené tampóny anebo speciální odličovače očí.