Kosmetický salon Afrodita

Trvalá na řasy

kosmetika 2(provádíme kosmetikou Thuya)

Napomáhá zvýraznit přirozenou křivku řas. Tohoto efektu dosáhneme použitím malých natáček, speciálního lepidla, kterým řasy na natáčky připevníme a působením gelu - trvalé a neutralizační tekutiny. Struktura vlasů, chlupů a řas je tvořena keratinem, tedy proteinovým vláknem, složeným z řetězců aminokyselin.

Aplikace trvalé na řasy má 2 fáze :

1. Rozložení vrstvy keratinu,

která se nachází na vnější části řasy, pomocí gelové tekutiny ( gelová konzistence zabraňuje sklouznutí tekutiny do oka).

 K dosažení dlouhodobé změny tvaru řas je třeba rozbít disulfidové vazby (-S-S-S-) keratinu pomocí gelu - trvalé, která obsahuje redukční činidlo v alkalickém prostředí. Řasy s rozloženými vazbami keratinu se natočí na speciální natáčky. Během doby působení gelu - trvalé, získávají řasy příslušný tvar. Po uplynutí této doby se přípravek odstraní a přejde se k fázi ustalování trvalé.

2. Obnovení této vrstvy keratinu pomocí neutralizační tekutiny

Po uplynutí této doby se přípravek odstraní a přejde se k fázi ustalování trvalé řas. Jelikož jsme v první fázi použili redukční činidlo v alkalickém prostředí, nyní je třeba aplikovat oxidační činidlo v kyselém prostředí. Neutralizační tekutina umožní: ustálit a upevnit změněný tvar řas, obnovit disulfidové vazby (-S-S-S-), znovu získat pružnost řas.

Trvalá na řasy                     550,-

Ošetření trvá 60-90min.